MÖBLER / Kistor / Koffert 12599188
nr 1259 9188
Koffert
1800-tal. Längd: 92. Djup: 57 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:06:52
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
6
Koffert
Kondition: slitage, skador
nr 1259 9188
Koffert
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 3 juni 2019 |